Kurumsal

Trakya Gross, her geçen gün artan geniş ürün yelpazesi ile toptan ve perakende online market alışverişlerinizde en uygun fiyatlı ürünleri aynı gün ve saatler içerisinde kapınıza kadar getirip teslim eder. Gıda, temizlik, kişisel bakım ve daha birçok üründe indirimli ve kampanyalı fiyatları ile tüketicinin yanındadır.

Teha Grup, 2006 yılında kurulmuştur. 16 yıllık tecrübesi ile Gıda sektörüne ticaret hayatına devam etmektedir. Teha Grup Trakya Bölgesinde faaliyet gösteren %100 yerli sermayeli en büyük gıda mağazalarından biridir.
Firmamız; müşterilerine uygun fiyatlarla en kaliteli gıda ürünlerini sunarken, hedefinde müşteri memnuniyetini merkeze koyarak ve hijyen kurallarına uygun denetimler yaparak, kalite standartlarından geçen ürünleri raflarında yer vermektedir.

16 yıllık ticari tecrübesiyle müşterileri, çalışanları ve tedarikçileri başta olmak üzere tüm çözüm ortaklarımızla ve dinamik yapımızla, müşteri memnuniyeti ile kalite anlayışında ödün vermeyerek güvenle büyümeye ve sektörde öncü olmaya devam etmektedir.

Teha Grup, Türkiye’nin yanı sıra yurtdışından da müşterilerine hizmet sunmaktadır. Firmamız cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2021 yılında da sürdürmüştür.
Teha Grup portföyünde 5.000 çeşit ürün bulundurarak ulusal ve uluslararası birçok markayı da bünyesinde bulundurmaktadır. 2.400 metrekare kapalı alan, 1.000 metrekare açık alanla toplam da 3.400 metrekare alanda hizmet vermektedir. Kendi alanında uzman profesyonel kadromuzla ve araç filomuzla, e-ticaret sitemizle Trakya Bölgesinin tamamına temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırmaktadır.