İptal, İade, Değişim

İade koşullarımız nelerdir?

İade işleminizin yapılabilmesi için Ürün/ürünlerin;faturası,orijinal kutusu,orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir.

İade süremiz 14 gündür. Bu süreyi aşan durumlarda iade talepleriniz işleme alınmayacaktır.
Satın alınan ürünlerde iade yapılabilir eğer stoğu mevcut ise değişim yapılabilmektedir. 

14 Gün Süre İçerisinde yeni ve açılmamış şekilde ürünü iade ettiğiniz takdirde , tam para iadesi alabilirsiniz.

Ürün iade aşamaları nelerdir?

İade işlemlerinizin başlatılabilmesi için siparişinizle birlikte gönderilen E-Arşiv faturanızın yanında gönderilen İade formunun eksiksiz bir şekilde doldurulup, tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.İade ürünlerinizi PTT Kargo ile gönderebilirsiniz. PTT Kargo ile anlaşmamız gereği iade gönderilerinizi ALICI ödemeli yollayınız. Farklı kargo firmaları ile gönderim yapmak isterseniz kargo ücretinin tarafınızdan karşılanması gerekmektedir.
İade ürününüzün bize ulaşmasını takiben, yetkililerimizce yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli hesabınıza ve ya kartınıza iade edilecektir.

*Teslim alındıktan sonraki 14 gün içerisinde bilgi verilmeyen ya da satılabilirliği bozulan ürünler, marketpaketi.com.tr tarafından iade alınmayacaktır.

Online mağazanızdan satın alınan ürünlerin iade süresi kaç gündür?

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünleri, Mesafeli Satış Sözleşmesi gereğince teslim tarihinden itibaren ''on dört ''(14) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Para iademi ne zaman alırım?

Para iadesinin ne zaman alınacağı, satın alım sırasında kullanılan ödeme aracına bağlıdır. İade Ürünleriniz Bize ulaştıktan sonra, Genelde 3 ila 5 iş günü içerisinde iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza iade edliecektir.

Neden sadece ilk 14 gün içinde iade kabul ediliyor?

Tüketici Kanunu’nda yer alan Sebep Göstermeden Cayma Hakkı, ürünü teslim aldığınız tarihten sonraki ilk 14 günlük süreyi içeriyor.Satın almış olduğunuz ürünü bu süre içerisinde iade edebilirsiniz.

İade Süreci İçin İzlenmesi Gereken Adımlar

trakyagross.com ana sayfasından iletişim bölümüne tıklayınız.

İletişim kısmından gerekli alanladı doldurduktan sonra tarafınızla iletişime geçilecektir.

Sayın Müşterimiz, Sipariş ürününüz tarafınıza ulaştıktan sonra, iade prosedürüne uygun olduğu takdirde, 14 gün içerisinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz.